Hakkımızda

Ataol Çan Termal Otel & Spa, Çanakkale’nin Çan ilçesinde yer almaktadır. Konforlu ve şık dizayn edilmiş toplamda 54 oda ve 2 farklı oda tipi bulunur. Otelimizde ailenize uygun odayı tercih edip güzel bir konaklama sağlayabilirsiniz. Otelimiz oda kahvaltı ve yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermekte olup, kahvaltı ve akşam yemekleri set menü olarak sunulmaktadır. Türk Hamamı, sauna, şok duşu, termal havuzlar, engelli banyosu, aile banyoları, özel masaj odaları ve spa merkezi hizmetleri ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Konum olarak otelimiz; Çanakkale merkeze 70 kilometre, İlyas Bayram Stadı’na 34 kilometre , Biga Devlet Hastanesi’ne 36 kilometre ,Onsekiz Mart Üniversitesi’ne 70 kilometre mesafede yer almaktadır.

Yiyecek & İçecek Bilgileri

Ataol Çan Termal Otel, oda kahvaltı ve yarım pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği set menü şeklinde verilmektedir. Diğer öğünleriniz için açık ve kapalı restoranlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sabah kahvaltısı 07:30-10:30 arasında sunulmaktadır, ayrıca hafta sonu geç kahvaltı imkanı ile akşam yemeğini 19:00-21:30 arasında alabilirsiniz. Saat 16:00-17:00 saatleri arası çay ikramı sunulmaktadır.

Aktivite Bilgileri

Ataol Çan Termal’de; oyun salonu, kültürel aktiviteler, bilardo, el hokeyi, canlı müzik performansları, çocuk oyun alanı, dart, fitness, masa tenisi gibi aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bay-bayan ayrı Türk hamamı, sauna, bay-bayan ayrı duş ve lavaboları da mevcuttur. Spa merkezinde masaj yaptırabilir, günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Havuz Bilgileri

Tesisimizde bay-bayan ayrı termal havuzlar ve karma termal havuz bulunmaktadır. 5 yaşından büyük kız çocukları bay bölümüne alınamamakta ve 5 yaşından büyük erkek çocukları da bayan bölümüne alınmamaktadır. Bay ve bayan termal havuzların ve karma termal havuzların su sıcaklıkları 36°C ile 45°C aralığında bulunmaktadır. Ayrıca havuz derinliği tüm havuzlarda 140 cm derinliğindedir. Havuzlar saat 08:00 ile 22:00 arası hizmet vermektedir.

Toplantı & Düğün Organizasyonu

Otelimizde bulunan toplantı, balo ve seminer salonları her ihtiyacı en iyi şekilde karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. İnci toplantı salonumuzda kablosuz internet, bilgisayar, projektör, perde, ses ve görüntü sistemleri, lazer pointer, yaka mikrofonu, kürsü, masa mikrofonu, ses kayıt sistemi, yazı tahtası ve sahne mevcuttur.

Termal & Spa

Ataol Çan Termal Otel & Spa’da, termal havuzlar bay bayan ayrı ve karma olarak bulunmaktadır. Ayrıca bay-bayan ayrı Türk Hamamı, sauna, bay bayan duş ve lavaboları da mevcuttur. Karma havuz alanında 5 metrekarelik çocuk havuzu, 3 adet duş, bay ve bayan ayrı olacak şekilde soyunma kabinleri mevcuttur. İçerisinde soyunma dolabı, duş ve lavabosu bulunan aile banyolarımızda termal suyumuzdan faydalanabileceğiniz çift kişilik küvetin dışında, klima, müzik yayını, 2 adet dinlenme yatağı mevcuttur. Ayrıca aile banyolarımızı kullanan misafirlerimize meyve tabağı, su ve maden suyu ferahlamanız için ikramımızdır. Termal havuzlar bölümündeki suyun sıcaklığı 36°C / 45°C aralığında ve derinliği 140 cm derinliğindedir. Spa merkezi 08:00-22:00 saatleri aralığında hizmet vermektedir.